Testovacia prevádzka webu Trados.sk

redakcia

01 júna 2022

Nekomentované

Home Novinky

Testovacia prevádzka webu Trados.sk

Testovacia prevádzka webu Trados.sk

Testovacia prevádzka webu Trados.sk bude spustená 6. júna 2022. Náš web je zameraný najmä na školenia ovládania programu TRADOS Studio a TRADOS Live pre prekladateľov, ale aj pre manažérov prekladateľských projektov a manažérov lokalizácie. Nový vizuál webu umožní jej jednoduchšie spravovanie. To nám následne umožní častejšie prispievať do rubriky „Novinky“. Táto rubrika prináša aktuality zo sveta Tradosu a uverejňuje aj rôzne tipy ako riešiť situácie pri preklade v aplikácii Trados. Veríme, že si náš nový web rýchlo obľúbite, veď už čoskoro príde novinka TRADOS Studio 2022 a s ním určite aj nové možnosti pre prekladateľov. V spolupráci so spoločnosťou EXE, pripravíme aj možnosť rýchleho nákupu softvéru Trados od priameho distribútora softvéru na slovenský trh.

Naša spoločnosť ASAP-translation.com poskytuje školenia na softvér Trados a iné nástroje počítačom podporovaného prekladu už viac ako 15 rokov a preto veríme, že Vám dokážeme poskytnúť zaujímavé informácie zo sveta prekladateľského softvéru. Testovacia prevádzka webu Trados.sk prejde do mesiaca do ostrej prevádzky.

CAT nástroj Trados Studio

Trados Studio je softvér pre preklad a lokalizáciu, ktorý umožňuje prekladateľom a lokalizačným spoločnostiam spracovávať a spravovať prekladateľské projekty. Je to jeden z najpopulárnejších a najpoužívanejších softvérových nástrojov na trhu pre preklad a lokalizáciu a náš web bude prekladateľov informovať o možnostiach vzdelávania sa a poradenstva v tejto oblasti na Slovensku.

Webovú stránku www.trados.sk prevádzkuje prekladateľská spoločnosť ASAP-translation.com. Táto prekladateľská spoločnosť poskytuje okrem prekladov aj školenia a konzultácie pre softvérové nástroje pre preklad a lokalizáciu, vrátane nástrojov ako je Trados Studio a MultiTerm. Na webovej stránke www.trados.sk sa nachádzajú informácie o softvérových nástrojoch spoločnosti RWS (Trados). Taktiž tam nájdete informácie o ich funkcionalite a výhodách pre prekladateľov a lokalizačné spoločnosti. Okrem toho je na webovej stránke k dispozícii aj informácie o službách, ktoré poskytuje spoločnosť ASAP-translation.com. Spoločnosť ponúka napríklad odborné školenia pre používanie softvérových nástrojov a služby pre správu terminológie.

Webová stránka www.trados.sk tiež umožňuje odosialanie dopytov pre riešenie otázok a problémov pomocou kontaktného formulára alebo telefonicky.

Tešíme sa na Vás!

Tags :

Pridaj komentár